Automobilių veiklos nuomos su pilnu aptarnavimu pasiūlymai įmonėms

Veiklos nuoma su visa priežiūra – gudri automobilio pirkimo alternatyva

Prieinama kaina, puiki priežiūra, saugumas ir pagalba visą parą – tai tik keli privalumai, kuriais gali džiaugtis SIXT Leasing klientai. Pasinaudokite ilgalaike automobilio nuoma ir visais privalumais jau šiandien!

Kas yra veiklos nuoma su visa priežiūra?

Veiklos nuoma su visa priežiūra (arba ilgalaikė nuoma) yra nuomos rūšis, kai automobilis suteikiamas (išnuomojamas) klientui tam tikram laikotarpiui (vidutiniškai 3–5 metams). Per šį laikotarpį klientas padengia nusidėvėjimo vertę. Pagal veiklos nuomą su visa priežiūra už vieno mėnesio mokestį taip pat galima gauti papildomų paslaugų, pvz., draudimą, techninę priežiūrą, mokesčių administravimą ir pan.

Nuomos mokestis nekinta visą nuomos laikotarpį. Jis priklauso nuo automobilio pirkimo kainos ir jo likutinės vertės veiklos nuomos pabaigoje, taip pat nuo pasirinktų papildomų paslaugų.

Veiklos nuomos su visa priežiūra mėnesinis mokestis yra didesnis nei išperkamosios nuomos ar įprastos veiklos nuomos, nes visos paslaugos, susijusios su automobiliu, yra įskaičiuotos į mėnesinį mokestį.
Pasibaigus sutarčiai, klientas gali pasirinkti, ar grąžinti automobilį ir išsirinkti naują, pratęsti sutartį ir toliau naudotis automobiliu, ar nurodyti jo pirkėją.

Kaip galime teikti tokią paslaugą?

SIXT yra didžiausias automobilių pirkėjas Lietuvoje. Todėl SIXT gauna didesnių privilegijų ir nuolaidų ne tik iš automobilių pardavėjų, bet ir iš paslaugų teikėjų visose Baltijos šalyse. Tapkite SIXT Leasing klientu ir savo automobilių parkui taikykite SIXT pirkimo pajėgumų teikiamus privalumus jau šiandien!

Kokioms bendrovėms tinka ši paslauga?

Veiklos nuoma su visa priežiūra tinka bendrovėms, kurios turi nuo 1 iki kelių šimtų automobilių. Jeigu jūsų automobilių parke yra daugiau kaip 15 automobilių, žiūrėkite mūsų Automobilių parko valdymo pasiūlymą.

Kokie yra veiklos nuomos su visa priežiūra privalumai?

  • Fiksuoti mėnesiniai mokėjimai, kurie leidžia planuoti finansų srautus, ir visos su automobiliu susijusios išlaidos, įtrauktos į mėnesio sąskaitą. 
  • Garantuojamas patogumas ir priežiūra – visais klausimais, susijusiais su automobiliu, pasirūpins SIXT Leasing. 
  • Nebalansiniai įsipareigojimai, nes automobilis yra nuomojamas, o ne perkamas. SIXT privalumai teikiami, net jeigu nuomojate tik vieną automobilį. 
  • Palengvinta apskaita – viena sąskaita per mėnesį už visas paslaugas. Vienas nemokamas skambutis bet kuriuo paros metu visais klausimais.

Kodėl turėtumėte rinktis SIXT Leasing paslaugas?

SIXT teikia jūsų pageidaujamos markės ir modelio automobilio nuomos paslaugas arba veiklos nuomos su visa priežiūra paslaugas už geriausią kainą.  

Užpildykite toliau pateiktą kontaktinės informacijos formą ir gaukite mūsų pasiūlymą! Viskas, ką jums reikia žinoti, tai kokios rūšies automobilio ir kokios metinės ridos jums reikia, bei laikotarpį, kuriuo norėsite naudotis automobiliu (vidutiniškai 3–5 metai). Pasiūlysime visas paslaugas – draudimą (civilinės atsakomybės privalomasis draudimas OCTA, KASKO), techninę priežiūrą, remonto darbus, padangas, mokesčių administravimą ir pan. ir įtrauksime šias paslaugas į mėnesinį mokestį.

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią automobilio nuomos pasiūlymą per 1 darbo dieną!

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas