Bendrovės vadovybė

Arnis Jaudzems, Sixt generalinis direktorius Baltijos šalims
Arnis Jaudzems, Sixt generalinis direktorius Baltijos šalims

Arnis Jaudzems,

SIXT generalinis direktorius Baltijos šalims

Beveik visų įmonių veiklai yra reikalingas automobilis. Įmonės automobiliu ne tik galima aplankyti klientus ir partnerius, jis yra ir įmonės vizitinė kortelė.

Norint efektyviai valdyti automobilių parką, reikia žinių ir patirties. Iš pradžių gali atrodyti, kad išsirinkti automobilį yra visai nesudėtinga, tačiau pakalbėjus su klientu ir sužinojus jo poreikius, paaiškėja, kad išsirinkti automobilio markę ir modelį, kuro rūšį, naują ar senesnį modelį, nėra taip paprasta; visi pirmiau minėti sprendimai turi įtakos automobilio perpardavimo vertei ir bendroms bendrovės sąnaudoms.

Kad bendrovės ne tik suprastų, kam yra reikalinga veiklos nuoma ranga, bet ir ja naudotųsi, bendrovių vadovai turi suvokti, kad veiklos nuomos rangos pagrindu teikiamos paslaugos suteikia daugiau efektyvumo. Yra didelių bendrovių, kurios per daugelį metų suformavo savo didelius transporto padalinius. Kai kuriems tokių bendrovių atstovams gali atrodyti, kad tokių svarbių funkcijų negalima patikėti kitiems asmenims. Tačiau bendrovių vadovai ir jų darbuotojai turėtų nuspręsti, kad jiems geriau rinktis veiklos nuomą rangą, o visas pastangas, skiriamas veiklos vystymui, ir darbuotojus, kurie valdo automobilių parką, panaudoti tinkamiau.

Daugiau kaip penkerius dešimt metųus vadovauju veiklai, vykdomai Baltijos šalyse naudojant prekės ženklus SIXT rent a car ir SIXT Leasing. Palyginti neseniai šių prekės ženklų grupę papildė nauji ženklai SIXT APP, SIXT RENT. SHARE. RIDE. išplėsdami mūsų klientams paslaugų pasirinkimą.

Daugiau kaip 20 metų dirbdami šioje srityje, galime sėkmingai planuoti produktų plėtrą Baltijos šalyse, verslo organizavimą, o svarbiausia – teikti konsultacijas automobilių parko valdymo klausimais esamiems ir naujiems klientams.

Darbas Automobilių nuomos asociacijos valdyboje ir Latvijos dviratininkų asociacijoje leidžia kurti draugiškesnę aplinką automobilių vairuotojams ir dviratininkams.

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas