Naudotų automobilių pardavimas

Naudotų automobilių grąžinimas po veiklos nuomos paslaugos | SIXT Leasing

SIXT naudoti automobiliai

SIXT yra įmonė, kuri turi daugiau nei 15 metų patirties naujų ir naudotų automobilių pardavime. Mes parduodame tik pilną aptarnavimo ir priežiūros istoriją turinčius automobilius. Automobilius, kuriuos siūlome savo klientams visada perkame naujus, juos prižiūrime patys ir rūpinamės visa automobilio priežiūra visu nuomos laikotarpiu. 

Įvairių markių automobiliai jūsų pasirinkimui - Volkswagen, Ford, Toyota, Nissan, Peugeot, Škoda, Honda, KIA. Juos galite rasti mūsų parduodamų automobilių sąraše.

PILNAS AUTOMOBILIŲ PARDAVIMO SĄRAŠAS

Kreipkitės telefonu - +370 52461384 arba el.paštu [email protected] – mes sutarsime laiką, automobilio apžiūrą arba bandomąjį važiavimą. Aplankykite mus Vilniuje, adresu – Konstitucijos pr. 18.


Kreipkitės, rinkitės ir įsigykite automobilį nuotoliniu būdu!

Kuomet pasaulyje susiklosčiusi situacija pakoregavo visų mūsų planus ir gyvenimo ritmą, SIXT siūlo automobilius rinktis ir apžiūrėti nuotoliniu būdu, nepaliekant savo namų!

SIXT naudotų automobilių pardavimas

Kaip tai padaryti:

 1. Kreipkitės telefonu +370 52461384 arba el.paštu [email protected] ir nurodykite, kuris automobilis, -iai jus domina.
 2. Susisiekite vaizdo skambučiu su mūsų atsakingu vadybininku, naudodami WhatsApp ar Facetime mobiliąsias programėles. Šio skambučio metu jūs ne tik galėsite sužinoti reikiamą informaciją apie automobilio techninę būklę, tačiau ir apžiūrėti automobilį per video. 
 3. Atkreipiame dėmesį, kad vaizdo skambučiui atlikti, jums reikia savo telefone turėti WhatsApp programėlę (parsisiųskite ją nemokamai App Store ar Google Play).

Mes esame pasiruošę jus lydėti visu automobilio įsigijimo procesu, jums reikia sekti žemiau nurodytus žingsnius:

 • Rinktis bei apžiūrėti norimą automobilį, naudojant vaizdo skambutį;
 • Pasirašyti automobilio prikimo sutartį el. parašu;
 • Apmokėti sąskaitą bankiniu pavedimu;
 • Automobilio perregistravimo leidimo gavimas, naudojant eKETRIS sistemą
 • Naujo registracijos pažymėjimo gavimas.

Yra galimybė automobilius apžiūrėti ir gyvai, tačiau apkreipiame dėmesį, kad dabartinė situacija pakoregavo įprastą darbą ir mes privalome laikytis visų saugumo reikalavimų:

 • Mes reguliariai valome ir dezinfekuojame savo automobilius bei biuro patalpas;
 • Mūsų darbuotojai nesilankė COVID-19 zonose, kuriuos yra itin paveiktos šios infekcijos. Mes taip pat stebime bendrą darbuotojų sveikatos būklę;
 • Mūsų biuruose yra dezinfekcijos priemonių darbuotojams bei mūsų klientams;
 • Mes laikomės saugaus atstumo, kuomet turime kontaktą su klientais;
 • Jeigu jūs lankėtės šalyse, kurios yra itin paveiktos COVID-19 viruso, jei jūs jaučiatės prastai, prašome jūsų kreiptis į gydymo įstaigas.

Likime sąmoningi ir atsakingi!

Reikia automobilio trumpesniam laikotarpiui?

Nuomokitės automobilį iš SIXT. Nuo vienos dienos iki vienerių metų – lengvieji ar krovininiai automobiliai. Patikima ir greita už prieinamą kainą!

Automobilių nuoma SIXT

Jūsų bendrovei reikia automobilio? Išsinuomokite automobilį iš SIXT Leasing

Taikydami veiklos nuomą su visa priežiūra, pasirūpinsime, kad automobilių įranga atitiktų jūsų bendrovės poreikius. Išnuomosime automobilius sutartam laikotarpiui (vidutiniškai 3–5 metams) ir ridai. Nuomos mokestis nekinta visą nuomos laikotarpį. Jeigu jūsų bendrovė norės pakeisti esamą automobilį nauju, mes parduosime jūsų automobilį už jus.

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas