Tarptautinėms bendrovėms skirta veiklos nuoma su visa priežiūra

Mėgaukitės mobilumu be sienų!

SIXT Leasing tarptautinė veikla

Aukšta kokybė ir standartai 

Kreipkitės dėl SIXT Leasing paslaugų ir gaukite tokias pat kokybiškas paslaugas ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Europoje.

SIXT turi platų partnerių tinklą Europoje ir už jos ribų.

Turėdami SIXT būstinės Miunchene, Vokietijoje, valdomą frančizės partnerių tinklą, galime teikti vienodai kokybiškas paslaugas visoje Europoje ir už jos ribų.

Visoms bendrovėms galime teikti individualius sprendimus, nepaisant to, kurioje valstybėje jos vykdo veiklą, atsižvelgdami į atitinkamus įstatymus, bendrovės politiką ir kitas aplinkybes.

Mūsų tikslas yra teikti vienodai kokybiškas paslaugas visuose ilgalaikės nuomos etapuose. Mūsų paslaugos yra standartinės, tačiau pritaikomos pagal tarptautinių klientų poreikius.

Mūsų standartai ir paslaugų sistema leidžia teikti vienodai kokybiškas paslaugas siekiant pasirūpinti jūsų mobilumu tarptautiniu lygmeniu.

 

Modulinės SIXT Leasing paslaugos tarptautiniu lygmeniu

Su SIXT Leasing viskas įmanoma! Jūsų patogumui siūlome modulinių paslaugų sistemą siekdami užtikrinti jūsų bendrovės tikslus tarptautiniu lygmeniu ir tuo pačiu rasdami geriausius sprendimus, atitinkančius vietos rinkos poreikius.

SIXT Leasing garantuoja kokybiškas paslaugas visame pasaulyje

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas