Automobilių veiklos nuoma

AUDI veiklos nuoma

AUDI veiklos nuoma | Sixt Leasing

SIXT Leasing AUDI automobilių veiklos nuoma su visa priežiūra įmonėms

Pasirinkite automobilių veiklos nuomą su visa priežiūra ir visą dėmesį skirkite savo verslui. Mes pasirūpinsime viskuo, kas susiję su jūsų automobiliu.

Skambinkite tel. +37052461581 arba užpildykite toliau esančią užklausos formą ir mes susisieksime su jumis per vieną darbo dieną!

Viskas, ką turite nurodyti, norėdami gauti labiausiai jūsų verslui tinkamą automobilio veiklos nuomos pasiūlymą, tai:
 • pasirinktas automobilis (konkreti markė ir modelis, automobilio klasė ar specifikacija ir techniniai parametrai); 
 • pageidaujamas automobilio kilometražas per metus; 
 • nuomos periodas (paprastai tai 3–5 metai).
Siūlome visapusio aptarnavimo garantiją – draudimą (civilinės atsakomybės ir Kasko draudimas), periodinius techniniai aptarnavimus, remontą, sezonines padangas, padangų keitimą, mokesčius ir kitas paslaugas – visa tai įskaičiuota į nustatyto dydžio mėnesio įmoką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti!

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią automobilio veiklos nuomos pasiūlymą per 2 darbo dienas!

Automobilių veiklos nuoma su visa priežiūra – puiki automobilio pirkimo alternatyva!

  Kodėl verta rinktis SIXT Leasing veiklos nuomą su visa priežiūra?

  Naudinga. Fiksuoto dydžio mėnesio įmoka visą nuomos laikotarpį. Vienas paslaugų teikėjas ir viena mėnesio sąskaita už visas paslaugas.

  Patogu. Visus su automobiliu susijusius klausimus sprendžia SIXT Leasing. Klientui tereikia žinoti vieną telefono numerį.

  Saugu. Profesionali pagalba 24 valandas per parą, įskaitant pagalbą kelyje ir asmeninį SIXT Leasing asistentą.

  Visos kainos nurodytos eurais, be PVM (pridėtinės vertės mokesčio). Kaina apskaičiuojama už automobilio 4 metų veiklos nuomos laikotarpį (48 mėnesius) ir iki 100 000 km. ridą (25 000 km. per metus). Pradinė įmoka (užstatas) – 10% automobilio vertės.
  Kainą sudaro automobilio veiklos nuomos mokestis su fiksuota palūkanų norma, techninė apžiūra, valdytojo civilinės atsakomybės ir Kasko draudimas (su 145 eur franšize, 10 % nuo praradimą ir 10 % nuo vagystės), techninė pagalba kelyje 24 val. per parą, pakaitinis automobilis draudiminio įvykio atveju, 24 val. klientų aptarnavimo centras, remonto darbų organizavimas ir priežiūra, sąskaitų administravimas. Pasiūlymas ruošiamas su teise įvertinti ir patvirtinti kredito riziką.
  Pasiūlymas galioja iki nurodytos datos arba kol automobilis yra sandėlyje. Pasiūlymas yra paremtas esamomis kainomis, palūkanų normomis, išlaidomis, mokesčiais ir įkainiais. Pasikeitus vienai ar daugiau pirmiau nurodytų sąlygų, SIXT Leasing pasilieka teisę pakeisti pasiūlymą atsižvelgiant į faktinę situaciją. Pasiūlymas galioja tik juridiniams asmenims. Automobilių nuotraukos yra tik bendro pobūdžio.
  Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
  Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
  Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas