Autolizingas įmonėms

Veiklos nuoma su  paslaugomis | Sixt Leasing

Veiklos nuoma su visa priežiūra – gudri automobilio pirkimo alternatyva

Prieinama kaina, puiki priežiūra, saugumas ir pagalba visą parą – tai tik keli privalumai, kuriais gali džiaugtis Sixt Leasing klientai. Pasinaudokite ilgalaike automobilio nuoma ir visais privalumais jau šiandien! 

Kaip galime teikti tokią paslaugą?

Sixt yra didžiausias automobilių pirkėjas Lietuvoje. Todėl Sixt gauna didesnių privilegijų ir nuolaidų ne tik iš automobilių pardavėjų, bet ir iš paslaugų teikėjų visose Baltijos šalyse. Tapkite Sixt Leasing klientu ir savo automobilių parkui taikykite Sixt pirkimo pajėgumų teikiamus privalumus jau šiandien!

Kokie yra veiklos nuomos su visa priežiūra privalumai?

  • Fiksuoti mėnesiniai mokėjimai, kurie leidžia planuoti finansų srautus, ir visos su automobiliu susijusios išlaidos, įtrauktos į mėnesio sąskaitą. 
  • Garantuojamas patogumas ir priežiūra – visais klausimais, susijusiais su automobiliu, pasirūpins Sixt Leasing. Nebalansiniai įsipareigojimai, nes automobilis yra nuomojamas, o ne perkamas. 
  • Sixt privalumai teikiami, net jeigu nuomojate tik vieną automobilį. Palengvinta apskaita – viena sąskaita per mėnesį už visas paslaugas. Vienas nemokamas skambutis bet kuriuo paros metu visais klausimais.
  • Pasibaigus veiklos nuomai klientas gali arba nusipirkti automobilį (nurodydamas pirkėją) už jo likutinę vertę, nustatytą pasirašant sutartį, arba grąžinti automobilį nuomotojui ir pasirinkti naują automobilį.

Kodėl turėtumėte rinktis Sixt Leasing paslaugas?

Sixt teikia jūsų pageidaujamos markės ir modelio automobilio nuomos paslaugas arba veiklos nuomos su visa priežiūra paslaugas už geriausią kainą.

Išperkamoji automobilių nuoma

Išperkamoji nuoma yra paslauga, kurią dažniausiai teikia bankai ir specializuotos išperkamosios nuomos bendrovės, dažnai susijusios su automobilių pardavėjais. Išperkamosios nuomos sutartyje numatoma, kad klientas per nustatytą laikotarpį sumoka visą automobilio kainą. Pasibaigus sutarčiai, nuomininkas (klientas) tampa automobilio savininku.

Kokie išperkamosios nuomos privalumai?

+ galimybė rinktis naują ar naudotą automobilį,

+ finansiškai naudinga, jeigu planuojama pasiekti labai didelę ridą ir automobilį naudoti ilgą laiką.

Išperkamosios nuomos trūkumai:

- didesnė mėnesinė nuomos įmoka, palyginus su kitomis finansavimo rūšimis,

- neaiškios išlaidos – visos su automobilio naudojimu susijusios paslaugos (draudimas, techninė priežiūra, padangos ir pan.) perkamos atskirai,

- automobilis tampa nuomininko nuosavybe ir turi būti parduotas, todėl reikia papildomų laiko ir finansų išteklių,

- automobiliai registruojami kaip bendrovės ilgalaikis turtas ir išlaidos įtraukiamos į bendrovės balansą.

Automobilio veiklos nuoma

Veiklos ar automobilio nuoma yra finansavimo rūšis, kai sutarties vykdymo metu (paprastai 2–5 metus) klientas moka nuomos mokestį. Mėnesinės įmokos priklauso nuo tokių veiksnių kaip pradinė automobilio vertė, pirmosios įmokos dydis, palūkanų norma ir likutinė vertė pasibaigus nuomai. Pasibaigus sutarčiai, klientas – nuomininkas – perduoda automobilį nuomotojui. Šią finansavimo rūšį paprastai renkasi bendrovės, kurios nori, kad jų automobilių parkas būtų nuolatos atnaujinamas.

 

Sudarant automobilio veiklos nuomos sutartį, nustatomas nuomos laikotarpis ir visa automobilio rida nuomos laikotarpiu.

Kokie yra veiklos nuomos privalumai?

+ mėnesinė veiklos nuomos įmoka yra mažesnė negu išperkamosios nuomos,

+ automobilių parkas yra nuolatos atnaujinamas, todėl nauji automobiliai naudojami su gamintojo garantija, taikoma visą automobilio naudojimo, vykdant bendrovės veiklą, laikotarpį,

+ galima rinktis ir naujus, ir naudotus automobilius,

+ likutinė automobilio vertė yra žinoma pasibaigus nuomos sutarčiai.

Verta žinoti! Mėnesinėms įmokoms didelę įtaką turi numatoma likutinė vertė nuomos laikotarpio pabaigoje. Jeigu nuomos laikotarpiu planuojama pasiekti labai didelę ridą, automobilio likutinė vertė bus maža, o mėnesinės įmokos didelės.

Automobilio veiklos nuoma su visa priežiūra arba ilgalaikė automobilio nuoma

Automobilio veiklos nuomą su visa priežiūra ar ilgalaikę automobilio nuomą dažniausiai renkasi bendrovės, kurių pagrindinė veikla yra susijusi su paslaugų teikimu ar produktų gamyba ir pristatymu klientams. Taikant šią automobilių nuomos rūšį, visos ar tam tikros su automobilio naudojimu susijusios išlaidos yra įskaičiuotos į mėnesines nuomos įmokas – pradedant nuo pirmosios registracijos RTSD, kasmetinės techninės apžiūros išlaidų ir mokesčių, TPVCA ir KASKO draudimo iki techninės priežiūros, remonto, naujų padangų pirkimo, padangų priežiūros ir net atsarginių dalių įsigijimo išlaidų. Kad kliento naudojamas automobilis visada būtų puikios techninės būklės, visus su jo naudojimu susijusius klausimus sprendžia automobilio veiklos nuomos su visa priežiūra paslaugos teikėjas.

Kokie automobilio veiklos nuomos su visa priežiūra privalumai?

+ automobilių parko sąnaudos yra aiškios, vienodai paskirstomos per ilgesnį laikotarpį ir lengvai planuojamos,

+ nuomos automobiliai nelaikomi ilgalaikiu turtu – papildomai neapkraunamas bendrovės balansas,

+ finansų, laiko ir žmogiškųjų išteklių žymus optimizavimas – paslaugų teikėjas užtikrina didesnį išteklių naudojimo efektyvumą, be to – bendrovei nereikia darbuotojų, atsakingų už automobilių parko valdymą,

+ paprastesnė apskaita – bendrovė gauna vieną sąskaitą faktūrą už visas su automobiliu susijusias paslaugas,

+ pagalba visą parą – saugumas, palaikymas ir nuolatinė techninė pagalba automobilių naudotojams.

Automobilio veiklos nuomos su visa priežiūra trūkumai:

- netinka bendrovėms, planuojančioms automobilius naudoti ilgą laiką (daugiau kaip 5 metus) ar planuojančioms pasiekti labai didelę automobilių ridą.

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas