Jūsų bendrovės automobilių parko valdymas

Patikėkite savo automobilių parką profesionalams, o savo laiką skirkite verslui!

Automobilių parko valdymas vykdomas veiklos rangos pagrindu. Savo automobilių parko valdymą patikėkite specialistams, taip sutaupydami administravimo sąnaudų, laiko ir išvengdami nereikalingų rūpesčių.

Automobilių parko valdymo paslaugos yra taikomos ir esamam kliento automobilių parkui, ir naujiems automobiliams, jas lengvai priderinant pagal kiekvieno kliento poreikius. 

Individualūs sprendimai

 • Patirtis ir kompetencija
  Vienintelis paslaugų teikėjas Baltijos šalyse, turintis kelių didelių bendrovių ir institucijų automobilių parko valdymo (kiekvienoje daugiau kaip 300 automobilių parkas) patirtį

SIXT teikia automobilių parko valdymo sprendimus, pritaikytus jūsų bendrovės veiklos sričiai ir automobilių parkui, taip užtikrindama efektyvų išteklių panaudojimą, optimizuotas sąnaudas ir paslaugas nuo automobilio įsigijimo iki jo eksploatavimo pabaigos. Teikdami paslaugas veiklos rangos pagrindu, pristatome naujus automobilius, teikiame esamo automobilių parko valdymo ir senų automobilių parko pardavimo paslaugas. Visa tai leidžia visiškai perduoti automobilių parką SIXT ir sutelkti dėmesį į pagrindinę bendrovės veiklą. Taip pat suteikiame IT ir apskaitos sistemos sąsają mokėjimų ir apskaitos procesui palengvinti.

Kodėl savo automobilių parką verta patikėti SIXT Leasing?

 • Platus partnerių tinklas Baltijos šalyse;
 • viena sąskaita per mėnesį už visas paslaugas, susijusias su automobilių parku;
 • Prisijungimas iš bet kurio kompiuterio prie automobilių parko valdymo sistemos Online Fleet Control leidžia gauti naujausią informaciją apie bendrovės automobilių parką: automobilius ir jų naudotojus, išsamias ataskaitas, automobilio pasirinkimą;
 • remiantis TCO (bendra nuosavybės kaina);
 • Savo klientui galime pasiūlyti tinkamiausią automobilio pasirinkimą, remdamiesi vairavimo įpročiais ir poreikiais;
 • SIXT – vienas partneris visais klausimais, susijusiais su automobilių parku. Pagalba visą parą;
 • Viskas, ką turite žinoti – vienas nemokamas telefono numeris, kuriuo galite skambinti visą parą;
 • Mobilumas nuo 1 minutės iki 5 metų – SIXT pasirūpina geriausiais sprendimais, pradedant  ir baigiant trumpalaike automobilių nuoma, vairuotojo paslaugomis, mikroautobusų bei keleivinių mikroautobusų – pagal kiekvieno norus ir poreikius.

Kokioms bendrovėms tinka šis sprendimas?

Veiklos nuoma su visa priežiūra tinka bendrovėms, kurios turi daugiau kaip 10 automobilių, ypač jei automobiliai naudojami vykdant pagrindinę bendrovės veiklą, pavyzdžiui, pardavimo atstovų kelionėms.
SIXT Leasing taip pat yra tinkamas bendrovės vadovų mobilumo sprendimas.

Kalbant apie automobilių parko valdymo paslaugas, SIXT Leasing turi bendradarbiaujančių partnerių tinklą Baltijos šalyse, vykdo paslaugų kokybės kontrolę, duomenų tvarkymą ir visas kitas paslaugas, reikalingas jūsų automobiliams. Siūlome tokias paslaugas kaip draudimo tvarkymas, mokesčių mokėjimas, techninė apžiūra, priežiūra ir remontas, padangų keitimas, pagalba kelyje visą parą, kuro suvartojimas valdymas, automobilio plovimas, automobilio stovėjimo vietos administravimas, automobilio naudotojų valdymas ir sąskaitų kontrolė.

SIXT veiklos nuoma su visa priežiūra yra sprendimas, leisiantis pagerinti jūsų bendrovės darbą nepermokant už gautą paslaugą. SIXT Leasing yra draugiškas, patogus ir aukštos kokybės mobilumo paslaugų teikėjas!

 

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas