Taisyklės ir sąlygos

Privatumo politika

Autoriaus teisių saugomas ir prekės ženklu žymimas svetainės turinys.
Jei nenurodyta kitaip, visų svetainėje publikuojamų tekstų, nuotraukų ir kitų darbų autoriaus teisės priklauso e-Sixt, GmbH & Co. KG (Pulachas). Griežtai draudžiama be rašytinio e-Sixt, GmbH & Co. KG leidimo atkurti, dauginti, platinti, laikyti ar perduoti turinį.


Atsakomybės atsisakymas

Nors turinys kruopščiai tikrinamas, neprisiimame atsakomybės už išorinių nuorodų turinį. Už jį visiškai atsako atitinkamų svetainių operatoriai.


Slapukai

SIXT svetainės, naudodamos tokias technologijas kaip slapukai arba interneto žymos, renka duomenys apie jūsų apsilankymą. Slapukai – tai į jūsų kompiuterį atsiunčiami tekstiniai failai, padedantys svetainei analizuoti lankytojų veiklą. Surinkta informacija taip pat naudojama siekiant optimizuoti įmonės veiklą ir rinkodaroje. 


Google Analytics

Svetainė naudojasi Google, Inc. („Google“) teikiama Google Analytics analizės paslauga. Google Analytics taiko slapukus – į jūsų kompiuterį atsiunčiamus tekstinius failus, padedančius svetainei analizuoti lankytojų veiklą. Slapuko sukaupta informacija (įskaitant jūsų IP adresą) perduodama Google ir saugoma jų serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Google naudojasi informacija vertindami jūsų veiklą svetainėje, operatorių užsakymu sudarinėdami svetainės veiklos ataskaitas ir teikdami kitas su interneto naudojimu susijusias paslaugas. Google gali perduoti šią informaciją ją jų vardu apdorojančioms trečiosioms šalims arba jeigu to reikalauja įstatymai. Google nesieja jūsų IP adreso su jokiais kitais turimais duomenimis.

Savo naršyklėje pasirinkdami atitinkamus nustatymus, galite nesutikti su slapukų naudojimu, tačiau turėkite omenyje, kad tokiu atveju negalėsite visapusiškai naudotis svetaine.

Naudodamiesi svetaine sutinkate, kad Google apdorotų jūsų duomenis prieš tai išdėstytais būdais ir tikslais.

Daugiau informacijos rasite čia arba čia (bendra informacija apie Google Analytics ir privatumo duomenis). Informuojame, kad šioje svetainėje įdiegtas Google Analytics kodas „gat._anonymizeIp();“, užtikrinantis anoniminį IP adresų duomenų rinkimą (IP adresų slėpimą).

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas