Slapukai

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate, kad šioje svetainėje pateikti veikimą gerinantys / analitiniai slapukai naudojami, siekiant pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ir svetainės veikimą Jūsų aptarnavimo tikslais.

Jeigu Jūs nesutinkate su šių svetainėje pateiktų „Google Analytic“ slapukų naudojimu, galite pakeisti naršyklės nustatymus, siekdami atsisakyti naujų slapukų, išjungti esamus arba tiesiog gauti informaciją apie naujų slapukų siuntimą į Jūsų kompiuterį.

Kaip galima kontroliuoti ir ištrinti slapukus

Paprastai galima keisti naršyklės nustatymus, siekiant atsisakyti naujų slapukų, išjungti esamus arba tiesiog informuoti Jus apie naujų slapukų siuntimą į Jūsų kompiuterį. Norėdami tai padaryti, Jūs turite aktyvinti naršyklėje esančius nurodymus (dažniausiai rasite skyriuje „Pagalba“, „Įrankiai“ arba „Redagavimas“). Daugiau informacijos rasite www.aboutcookies.org.

Tačiau nepamirškite, kad, jeigu Jūs atsisakysite arba panaikinsite slapukus, kai kurios svetainių funkcijos gali būti prarastos.

Be atsisakymo galimybės, Jūs galite būti išbrauktas iš „Google Analytics“ atliekamos informacijos rinkimo, atsisiųsdami ir aktyvindami „google Analytics“ naršyklės parinktį http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Kas yra slapukas?

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kurie siunčiami į Jūsų kompiuterio atmintį, kai lankotės svetainėje. Per kiekvieną vėlesnį apsilankymą slapukai grąžinami į kilmės svetainę arba kitą svetainę, kuri atpažįsta šį slapuką. Slapukai veikia kaip tam tikros svetainės atmintis, leidžianti šiai svetainei prisiminti Jūsų kompiuterį Jums apsilankius pakartotinai, taip pat slapukai gali prisiminti Jūsų nustatymus arba pagerinti naudotojo patogumą

Daugiau informacijos apie slapukus, įskaitant apie tai, kokie slapukai nustatyti Jūsų kompiuteryje ir kaip juos galima valdyti arba ištrinti, galite rasti svetainėje www.aboutcookies.org.

Google Analytics

Šioje svetainėje naudojama įmonės „Google Inc“ programa „Google Analytics, kuri naudoja teksto slapukus, saugomus Jūsų kompiuteryje, ir leidžia analizuoti tai, kaip Jūs naudojate atitinkamą internetinę svetainę. Šių slapukų sugeneruota informacija apie Jūsų naudojimąsi šia internetine svetaine siunčiama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma. Jūsų IP adresas, naudojant IP anonimizavimą, sutrumpinamas Europos Sąjungos arba Europos ekonominės zonos teritorijoje ir tik išimtiniais atvejais gali būti perduotas apdoroti JAV esančiuose „Google“ serveriuose. „Google“ naudoja šią informaciją, siekdama įvertinti tai, kaip Jūs naudojate atitinkamą internetinę svetainę, siekdama internetinių svetainių prižiūrėtojams parengti ataskaitas apie atitinkamų internetinių puslapių veiklą ir teikti kitas su internetinėmis svetainėmis ir interneto naudojimu susijusias paslaugas. „Google“ jokiu būdu nesies čia gauto IP adreso su bet kokia kita „Google“ turima informacija. Taip pat „Google“, esant poreikiui, šią informaciją teikia tretiesiems asmenims, jeigu tai nustatyta įstatymu arba jei tretieji asmenys įmonės „Google“ pavedimu atlieka šių duomenų apdorojimą.

Slapukų rūšys

Sesijos ir nuolatiniai slapukai

Naudojami tiek sesijos slapukai (kurie egzistuoja tik tol, kol uždarysite tinklalapio naršyklę), tiek nuolatiniai slapukai (kurie egzistuoja ilgiau, tam tikrą laiko tarpą). Šioje svetainėje naudojami slapukai gali būti suskirstyti į tris kategorijas: griežtai privalomi, veikimą gerinantys ir funkciniai slapukai.

Slapukų rūšys

Tikslas Aprašymas

Griežtai privalomi

Slapukai, kurie yra būtini, siekiant naršyti svetainėje, naudotis jos teikiamomis funkcijomis, identifikuotis.

Veikimą gerinantys/ analitiniai slapukai Slapukai, kurie renka informaciją apie lankytojų naudojimąsi šia svetaine, pavyzdžiui, siekiant nustatyti, kurie puslapiai yra labiausiai lankomi, taip pat išsiaiškinti, ar lankytojai gauna pranešimus apie klaidas.

Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia mūsų svetainei prisiminti Jūsų pasirinkimus (pvz., naudotojo vardą, vartotą kalbą ir pan.), užtikrinti pagerintas, suasmenintas parinktis.

Kontaktinė informacija

Svetainės www.sixt-leasing.lt asmens duomenų tvarkymo prižiūrėtojas duomenų tvarkymui, susijusiam su vartotojo identifikavimu, el. paslaugų gavimui arba paslaugų kokybės gerinimui: UAB „Transporent“, registracijos numeris 110894076, Konstitucijos pr. 18, Vilnius, LT-09308, Lietuva, kontaktinis asmuo – Marketingo projektų vadovė Violeta Prelgauskienė, [email protected].

Asmens duomenų tvarkymo operatorius el. paslaugų kokybės gerinimui: Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

„Google Inc“ įsipareigojimai, susiję su fizinių asmenų duomenų tvarkymu:

https://www.sixt.lt/pages/privatumo-politika/

Jei turite klausimų apie slapukų naudojimą arba asmens duomenų tvarkymą, rašykite el. paštu: [email protected].

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas