Įmonės istorija

Apie SIXT Leasing

Mobilumo sprendimai nuo 1967 m. SIXT Leasing teikia mobilumo paslaugas klientams, valdantiems mažus, vidutinius ar didelius transporto priemonių parkus, išlikdami nepriklausomi nuo gamintojų, pardavėjų ir bankų. Mūsų tikslas – teikti kokybiškas paslaugas už mažiausią galimą kainą. Tai pasiekti leidžia patirtis, sukaupta daugiau nei 40 metų dirbant tarptautinėje arenoje ir daugiau nei 10 metų – Baltijos šalyse. Teikiame didelių transporto priemonių parkų valdymo paslaugas, pagrįstas transporto priemonės TCO (total costs of ownership arba bendrosios nuosavybės kaina). SIXT yra didžiausias transporto priemonių pirkėjas Latvijoje ir vienas didžiausių Europoje.

SIXT Leasing partnerių tinklą sudaro pirmaujantys šios srities paslaugų teikėjai – mažmeniniai dujų pardavėjai, autoservisai, transporto priemonių pardavėjai, padangų mažmeniniai pardavėjai ir jų techninės priežiūros paslaugų teikėjai, draudimo bendrovės ir kitos įmonės, dėl kurių paslaugų kokybės esame tikri. Patikimas partnerių tinklas leidžia užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Be per daugybę dešimtmečių patikrintų, puikiai žinomų gamintojų, SIXT Leasing bendradarbiauja su daugybe transporto priemonių pardavėjų, naftos ir dujų bendrovių, autoservisų, padangų mažmeninių pardavėjų, draudimo bendrovių ir kitų paslaugų teikėjų, todėl yra sukaupusi daugiau informacijos apie įvairias rinkas nei bet kuri privati įmonė ar asmuo.

Transporto priemonių parko valdymo sistema Online Fleet Control internetu teikia aktualią informaciją apie įmonės parką, transporto priemones ir naudotojus. Išsamios ataskaitos ir proceso skaidrumas leidžia nustatyti galimybes sumažinti išlaidas.

Apie SIXT

SIXT yra pirmaujantis mobilumo paslaugų teikėjas Europoje, įkurtas Miunchene, Vokietijoje, 1912 m. Šiuo metu SIXT veikia daugiau kaip 100 šalių ir valdo daugiau kaip 4000 nuomos punktų. Įmonė teikia automobilių nuomos, vairuotojo, veiklos nuomos su visapusišku aptarnavimu, transporto priemonių parko valdymo ir konsultacines paslaugas bei yra šių sričių technologijų ir inovacijų lyderis.

Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas