Automobilių veiklos nuoma

Volkswagen Passat Variant ilgalaikė automobilių nuoma

Volkswagen Passat Variant ilgalaikė automobilių nuoma | Sixt Leasing

SIXT Leasing ir Šiaulių banko VW PASSAT Variant* automobilio lizingas su pasirinktomis paslaugomis privatiems klientams.

Pasirinkite automobilių lizingą su priežiūra ir mes pasirūpinsime viskuo, kas susiję su jūsų automobiliu.

Skambinkite tel. +370 52461581 arba užpildykite toliau esančią užklausos formą ir mes susisieksime su jumis per vieną darbo dieną!

Viskas, ką turite nurodyti, norėdami gauti labiausiai jums tinkamą automobilio lizingo su priežiūra pasiūlymą, tai:
 • pasirinktas automobilis (konkreti markė ir modelis, automobilio klasė ar specifikacija ir techniniai parametrai);
 • pageidaujamas automobilio kilometražas per metus;
 • lizingo periodas (paprastai tai 2–5 metai).
Siūlome draudimą (civilinės atsakomybės ir Kasko draudimas), periodinius techninius aptarnavimus, sezonines padangas, padangų keitimą, mokesčius ir kitas paslaugas – visa tai įskaičiuota į nustatyto dydžio mėnesio įmoką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti!

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią automobilio lizingo su priežiūra pasiūlymą per 2 darbo dienas!

* Volkswagen Passat Variant, Comfortline, 1.5TSI, DSG. Šiaulių banko lizingas su SIXT paslaugų paketu „Viskas įskaičiuota“ 60 mėn. sutartis su įskaičiuotais 100 000 km. Mokėtina suma per mėn. 381,68 EUR su PVM. Sutarties mokestis – 200,00 EUR. Pradinė įmoka – 4960,00 EUR. Galutinis pasiūlymas ir sprendimas dėl finansavimo suteikimo priimamas po lizingo paraiškos pateikimo Šiaulių bankui. 
Mėnesio kaina prasideda nuo 381.68 €Į mėnesio įmoką įtraukta:

 • Mokėjimas už automobilį

  Automobilio ilgalaikė nuoma ar veiklos nuoma su fiksuota palūkanų norma.

 • Draudimas

  Valdytojo civilinės atsakomybės draudimas, Kasko draudimas, draudiminių atvejų administravimas.

 • Pagalba kelyje visą parą

  Techninė pagalba ir automobilio transportavimo paslauga visose Baltijos šalyse, taip pat kitose šalyse 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

 • Automobilio pristatymas

  Automobilio paruošimas su įranga pagal įmonės pageidavimus ir pristatymas į vietą klientui patogiu laiku.

 • Klientų aptarnavimas

  Su automobilio nuoma ir priežiūra susijusių paslaugų organizavimas, terminų ir kokybės kontrolė. Klientų aptarnavimas visą parą.

 • Techninė apžiūra

  Automobilio techninė apžiūra visą nuomos laikotarpį.

 • Automobilio grąžinimas

  Automobilio paruošimas grąžinti pardavėjui veiklos nuomos laikotarpio pabaigoje.

Papildomos paslaugos:

 • Remontas

  Įprasto nusidėvėjimo remonto darbai, atsarginių dalių keitimas, patikros, matavimo ir reguliavimo darbai, taip pat garantinis remontas.

Kodėl verta rinktis SIXT Leasing veiklos nuomą su visa priežiūra?

Naudinga. Fiksuoto dydžio mėnesio įmoka visą nuomos laikotarpį. Vienas paslaugų teikėjas ir viena mėnesio sąskaita už visas paslaugas.

Patogu. Visus su automobiliu susijusius klausimus sprendžia SIXT Leasing. Klientui tereikia žinoti vieną telefono numerį.

Saugu. Profesionali pagalba 24 valandas per parą, įskaitant pagalbą kelyje ir asmeninį SIXT Leasing asistentą.

Visos kainos nurodytos eurais, be PVM (pridėtinės vertės mokesčio). Kaina apskaičiuojama už automobilio 4 metų veiklos nuomos laikotarpį (48 mėnesius) ir iki 100 000 km. ridą (25 000 km. per metus). Pradinė įmoka (užstatas) – 10% automobilio vertės.
Kainą sudaro automobilio veiklos nuomos mokestis su fiksuota palūkanų norma, techninė apžiūra, valdytojo civilinės atsakomybės ir Kasko draudimas (su 145 eur franšize, 10 % nuo praradimą ir 10 % nuo vagystės), techninė pagalba kelyje 24 val. per parą, pakaitinis automobilis draudiminio įvykio atveju, 24 val. klientų aptarnavimo centras, remonto darbų organizavimas ir priežiūra, sąskaitų administravimas. Pasiūlymas ruošiamas su teise įvertinti ir patvirtinti kredito riziką.
Pasiūlymas galioja iki nurodytos datos arba kol automobilis yra sandėlyje. Pasiūlymas yra paremtas esamomis kainomis, palūkanų normomis, išlaidomis, mokesčiais ir įkainiais. Pasikeitus vienai ar daugiau pirmiau nurodytų sąlygų, SIXT Leasing pasilieka teisę pakeisti pasiūlymą atsižvelgiant į faktinę situaciją. Pasiūlymas galioja tik juridiniams asmenims. Automobilių nuotraukos yra tik bendro pobūdžio.
Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas