Automobilių veiklos nuoma

Volkswagen Golf ilgalaikė automobilių nuoma

Volkswagen Golf ilgalaikė automobilių nuoma | Sixt Leasing

SIXT Leasing VW Golf automobilių veiklos nuoma su visa priežiūra

Jūsų įmonei reikalingas naujas automobilis? O gal norite pakeisti esamus automobilius? SIXT Leasing siūlo VW Golf automobilių veiklos nuomą su visa priežiūra už prieinamą kainą!

Naujasis VW Golf – ateities technologijos pasiekiamos šiandien! Visiems

Ar žinojote, kad VW Golf yra antras perkamiausias automobilis, o iki šiol jų jau parduota 33 milijonai? Parduodami 155 pasaulio valstybėse. Volkswagen Golf gaminamas 5 gamyklose, o kas 40 sekundžių išleidžiamas naujas automobilis.

Šiuo metu klientams, norintiems išbandyti kokybę už priimtiną kainą, siūlome 2017 m. modelį – VW Golf PA.

Kodėl verta rinktis naująjį Volkswagen Golf?

Jeigu ir nepastebėsite didelių išorės skirtumų, automobilio įranga ir galimybės nustebins net labiausiai patyrusius automobilių ekspertus! Pažangios asistavimo vairuotojui sistemos pavers vairavimą ne tik saugesnį, bet ir paprastesnį.

Nematomos zonos jutikliai su galinėje dalyje esančia nematomos zonos įspėjimo sistema, automobilio parkavimo sistema „Park Assist“, eismo juostos išlaikymo sistema ir pastovaus greičio palaikymo kontrolė, važiavimo spūstyje asistentas ir kitos priemonės leis jums mėgautis vairavimu ir žymiai sumažins nelaimingų atsitikimų pavojų.

Asistavimo sistema „Car-Net“ suteiks jums naujausią informaciją apie eismą ir padės atrasti naujas kryptis, naudojantis sistemos „Car-Net“ vadovu ir informacija.

Standartinė įranga: kartotinių susidūrimų išvengimo sistema „Multi Collision Brake“, elektroninis stovėjimo stabdis su „Auto Hold“ funkcija, elektroninis diferencialo blokavimas (XDS), atskiri LED dienos žibintai, galiniai LED žibintai, radijo sistema „Composition Colour“ su 16,5 cm spalvotu jutikliniu ekranu.

Kas yra automobilių veiklos nuoma su visa priežiūra?

Be mokėjimo už automobilį, į mėnesio įmoką už automobilių veiklos nuomą su visa priežiūra įskaičiuotos paslaugos, susijusios su automobilio naudojimu – draudimas (civilinės atsakomybės, Kasko draudimas), valstybės mokesčiai ir rinkliavos, klientų aptarnavimas 24 valandas per parą.

Atsižvelgiant į įmonės poreikius, į mėnesio įmoką galime įtraukti tokias paslaugas, kaip periodoniai techniniai aptarnavimai, remontas, padangos ir padangų keitimas, degalų kortelės, GPS navigacija ir kitos.

Nustatomas fiksuotas mėnesio mokestis visam išperkamosios nuomos laikotarpiui (paprastai tai 3–5 metai), todėl tai leidžia jūsų įmonei planuoti savo pinigų srautus – visos automobilio priežiūros išlaidos įskaičiuotos į nuomos mokestį, o įmonė gauna vieną mėnesio sąskaitą už visas suteiktas paslaugas.

Automobilis į įmonės finansinį balansą neįtraukiamas, kadangi automobilis ne įsigyjamas, o nuomojamas. Eksploatacinės nuomos termino pabaigoje klientas gali grąžinti automobilį nuomotojui ir išsirinkti naują automobilį.

Registruokitės ir gaukite išsamų pasiūlymą per 2 dienas!  
Mėnesio kaina prasideda nuo 278.44 €Į mėnesio įmoką įtraukta:

 • Mokėjimas už automobilį

  Automobilio ilgalaikė nuoma ar veiklos nuoma su fiksuota palūkanų norma.

 • Automobilio pristatymas

  Automobilio paruošimas su įranga pagal įmonės pageidavimus ir pristatymas į vietą klientui patogiu laiku.

 • Techninė apžiūra

  Automobilio techninė apžiūra visą nuomos laikotarpį.

 • Draudimas

  Valdytojo civilinės atsakomybės draudimas, Kasko draudimas, draudiminių atvejų administravimas.

 • Klientų aptarnavimas

  Su automobilio nuoma ir priežiūra susijusių paslaugų organizavimas, terminų ir kokybės kontrolė. Klientų aptarnavimas visą parą.

 • Automobilio grąžinimas

  Automobilio paruošimas grąžinti pardavėjui veiklos nuomos laikotarpio pabaigoje.

 • Pagalba kelyje visą parą

  Techninė pagalba ir automobilio transportavimo paslauga visose Baltijos šalyse, taip pat kitose šalyse 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Papildomos paslaugos:

 • Remontas

  Įprasto nusidėvėjimo remonto darbai, atsarginių dalių keitimas, patikros, matavimo ir reguliavimo darbai, taip pat garantinis remontas.

 • Mokėjimo už automobilio stovėjimą administravimas

  Mokamo automobilio stovėjimo paslaugos administravimas, įskaitant „EuroPark“, „Mobilly“, „Unipark”, „mParking” ir t.t.

 • Degalų kortelės

  „Circle K“, „Neste“ ir „FUNN“ mokėjimo kortelės su nuolaidomis degalams, automobilių prekėms, automobilių plovimui ir kitoms paslaugoms.

 • GPS stebėjimas

  GPS automobilio stebėjimo sistema, leidžianti kontroliuoti automobilio vietą, kontroliuoti maršrutą realiuoju laiku, kontroliuoti kilometražą, degalų suvartojimą ir sustojimo vietas, taip pat gauti reikalingas ataskaitas.

 • Pakaitinis automobilis

  Atitinkamos klasės pakaitinis automobilis laikotarpiu, kuomet vykdomi nuomojamo automobilio priežiūros ar remonto darbai.

 • Individualus aptarnavimas

  Asmeninis SIXT Leasing asistentas, kuris sprendžia visas problemas, nuvaro automobilį į techninę apžiūrą, aptarnavimą, padangų keitimą ar draudimo bendrovę.

 • Kliento automobilių parko valdymas

  Bendradarbiaujant Baltijos šalių partneriams, užtikrinamas gautų paslaugų kokybės valdymas, duomenų apskaita ir kitos sutartos paslaugos.

 • Tarptautinės paslaugos

  Mobilumas be sienų! Automobilių veiklos nuoma su visa priežiūra ir automobilių parko valdymas Baltijos šalyse ir visoje Europoje.

Kodėl verta rinktis SIXT Leasing veiklos nuomą su visa priežiūra?

Naudinga. Fiksuoto dydžio mėnesio įmoka visą nuomos laikotarpį. Vienas paslaugų teikėjas ir viena mėnesio sąskaita už visas paslaugas.

Patogu. Visus su automobiliu susijusius klausimus sprendžia SIXT Leasing. Klientui tereikia žinoti vieną telefono numerį.

Saugu. Profesionali pagalba 24 valandas per parą, įskaitant pagalbą kelyje ir asmeninį SIXT Leasing asistentą.

Visos kainos nurodytos eurais, be PVM (pridėtinės vertės mokesčio). Kaina apskaičiuojama už automobilio 4 metų veiklos nuomos laikotarpį (48 mėnesius) ir iki 100 000 km. ridą (25 000 km. per metus). Pradinė įmoka (užstatas) – 10% automobilio vertės.
Kainą sudaro automobilio veiklos nuomos mokestis su fiksuota palūkanų norma, techninė apžiūra, valdytojo civilinės atsakomybės ir Kasko draudimas (su 145 eur franšize, 10 % nuo praradimą ir 10 % nuo vagystės), techninė pagalba kelyje 24 val. per parą, pakaitinis automobilis draudiminio įvykio atveju, 24 val. klientų aptarnavimo centras, remonto darbų organizavimas ir priežiūra, sąskaitų administravimas. Pasiūlymas ruošiamas su teise įvertinti ir patvirtinti kredito riziką.
Pasiūlymas galioja iki nurodytos datos arba kol automobilis yra sandėlyje. Pasiūlymas yra paremtas esamomis kainomis, palūkanų normomis, išlaidomis, mokesčiais ir įkainiais. Pasikeitus vienai ar daugiau pirmiau nurodytų sąlygų, SIXT Leasing pasilieka teisę pakeisti pasiūlymą atsižvelgiant į faktinę situaciją. Pasiūlymas galioja tik juridiniams asmenims. Automobilių nuotraukos yra tik bendro pobūdžio.
Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas