Automobilių veiklos nuoma

Cupra Born ilgalaikė automobilių nuoma

Cupra Born ilgalaikė automobilių nuoma | Sixt Leasing

CUPRA Born elektromobilis – sukurtas potyriams!

CUPRA Born elektromobilio veiklos nuoma su pilna priežiūra (arba ilgalaikė nuoma) yra puiki alternatyva automobilio pirkimui. Renkantis šį automobilių mobilumo sprendimą, jūs gaunate ne tik automobilio nuomą, bet ir įskaičiuotą aptarnavimą susijusį su juo. Į savo nuomos pasiūlymą galite rinktis ir įtraukti tokias paslaugas kaip:  pirmosios registracijos šalyje mokestį, TPVCA ir KASKO draudimus, klientų aptarnavimą 24/7, pagalbą kelyje, reguliarią techninę apžiūrą, remontą, naujų padangų pirkimą ir padangų priežiūrą, taip pat pagal poreikį, suteikiame galimybę naudotis SIXT tinklo nuomos paslaugomis užsienyje.                                                                                                              *  Automobilių lizingas įmonėms.

Kaina nuo 499.00 EUR + PVM / mėnesį.    

Kreipkitės ir gaukite savo automobilį šiandien! Užpildykite užklausos forma apačioje, skambinkite +370 52461384 arba rašykite el.paštu [email protected] ir mes paruošime pasiūlymą atitinkantį jūsų kompanijos norus.

Mėnesinis mokestis nesikeičia per visą nuomos laikotarpį ( dažniausiai 3-5 metai), tai suteikia jums galimybę lengviau planuoti įmonės biudžetą – visos automobilio priežiūros išlaidos yra įskaičiuotos į nuomos kainą, kurią įmonei pateikiame vienoje sąskaitoje kartą per mėnesį. Modernus dizainas ir ateities sprendimai. Tai yra naujoji CUPRA Born!

CUPRA Born – neprilygstamas ir dinamiškas tvarumas kartu su drąsiomis naujovėmis. Atraskite pirmąjį visiškai elektrinį CUPRA. CUPRA Born yra sukurtas potyriams – apgalvotas dizainas kartu su pažangiausiomis naujomis technologijomis.

Kreipkitės ir gausite pasiūlymą per 2 darbo dienas! 
Gaukite pasiūlymą!
Techniniai duomenys
Galingumas ir sąnaudos
Galingumas kW150
Degalų rūšiselektra
Techninė specifikacija
Durų skaičius5
Sėdimų vietų5
TransmisijaautomatinėĮ mėnesio įmoką įtraukta:

 • Pakaitinis automobilis (Private)

  Pakaitinis automobilis Atitinkamos klasės pakaitinis automobilis laikotarpiu, kuomet vykdomi nuomojamo automobilio priežiūros ar remonto darbai.

 • Techninė apžiūra

  Automobilio techninė apžiūra visą nuomos laikotarpį.

 • Priežiūra

  Reguliari priežiūra ir jos organizavimas bei kokybės valdymas, atsižvelgiant į kilometražą.

Papildomos paslaugos:

 • Remontas

  Įprasto nusidėvėjimo remonto darbai, atsarginių dalių keitimas, patikros, matavimo ir reguliavimo darbai, taip pat garantinis remontas.

Kodėl verta rinktis SIXT Leasing veiklos nuomą su visa priežiūra?

Naudinga. Fiksuoto dydžio mėnesio įmoka visą nuomos laikotarpį. Vienas paslaugų teikėjas ir viena mėnesio sąskaita už visas paslaugas.

Patogu. Visus su automobiliu susijusius klausimus sprendžia SIXT Leasing. Klientui tereikia žinoti vieną telefono numerį.

Saugu. Profesionali pagalba 24 valandas per parą, įskaitant pagalbą kelyje ir asmeninį SIXT Leasing asistentą.

Visos kainos nurodytos eurais, be PVM (pridėtinės vertės mokesčio). Kaina apskaičiuojama už automobilio 4 metų veiklos nuomos laikotarpį (48 mėnesius) ir iki 100 000 km. ridą (25 000 km. per metus). Pradinė įmoka (užstatas) – 10% automobilio vertės.
Kainą sudaro automobilio veiklos nuomos mokestis su fiksuota palūkanų norma, techninė apžiūra, valdytojo civilinės atsakomybės ir Kasko draudimas (su 145 eur franšize, 10 % nuo praradimą ir 10 % nuo vagystės), techninė pagalba kelyje 24 val. per parą, pakaitinis automobilis draudiminio įvykio atveju, 24 val. klientų aptarnavimo centras, remonto darbų organizavimas ir priežiūra, sąskaitų administravimas. Pasiūlymas ruošiamas su teise įvertinti ir patvirtinti kredito riziką.
Pasiūlymas galioja iki nurodytos datos arba kol automobilis yra sandėlyje. Pasiūlymas yra paremtas esamomis kainomis, palūkanų normomis, išlaidomis, mokesčiais ir įkainiais. Pasikeitus vienai ar daugiau pirmiau nurodytų sąlygų, SIXT Leasing pasilieka teisę pakeisti pasiūlymą atsižvelgiant į faktinę situaciją. Pasiūlymas galioja tik juridiniams asmenims. Automobilių nuotraukos yra tik bendro pobūdžio.
Turite klausimų dėl automobilių nuomos ar automobilių parko valdymo?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas