Autolizingas privatiems klientams

Volkswagen Golf automobilio lizingas

Volkswagen Golf automobilio lizingas | Sixt Leasing

SIXT Leasing ir Šiaulių banko VW GOLF* automobilio lizingas su pasirinktomis  paslaugomis privatiems klientams.

Pasirinkite automobilių lizingą su priežiūra ir mes pasirūpinsime viskuo, kas susiję su jūsų automobiliu.

Skambinkite tel. +370 52461581 arba užpildykite toliau esančią užklausos formą ir mes susisieksime su jumis per vieną darbo dieną!

Viskas, ką turite nurodyti, norėdami gauti labiausiai jums tinkamą automobilio lizingo su priežiūra pasiūlymą, tai:
 • pasirinktas automobilis (konkreti markė ir modelis, automobilio klasė ar specifikacija ir techniniai parametrai);
 • pageidaujamas automobilio kilometražas per metus;
 • lizingo periodas (paprastai tai 2–5 metai).
Siūlome draudimą (civilinės atsakomybės ir Kasko draudimas), periodinius techninius aptarnavimus, sezonines padangas, padangų keitimą, mokesčius ir kitas paslaugas – visa tai įskaičiuota į nustatyto dydžio mėnesio įmoką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti!

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią automobilio lizingo su priežiūra pasiūlymą per 2 darbo dienas!


* Volkswagen Golf, 1.0TSI, DSG. Šiaulių banko lizingas su SIXT paslaugų paketu „Viskas įskaičiuota“ 60 mėn. sutartis su įskaičiuotais 100 000 km. Mokėtina suma per mėn. 298,36 EUR su PVM. Sutarties mokestis – 200,00 EUR. Pradinė įmoka – 3.552,00 EUR. Galutinis pasiūlymas ir sprendimas dėl finansavimo suteikimo priimamas po lizingo paraiškos pateikimo Šiaulių bankui. 
Mėnesio kaina prasideda nuo 298.36 €Į mėnesio įmoką įtraukta:

 • Mokėjimas už automobilį

  Mėnesinis mokėjimas už automobilio autolizingą.

 • Draudimas

  Valdytojo civilinės atsakomybės draudimas, Kasko draudimas, draudiminių įvykių administravimas.

 • Techninė apžiūra

  Automobilio techninė apžiūra visą lizingo laikotarpį.

 • Pagalba kelyje visą parą

  Pagalba kelyje visą parą Techninė pagalba ir automobilio transportavimo paslauga visose Baltijos šalyse, taip pat kitose šalyse 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

 • Klientų aptarnavimas

  Klientų aptarnavimas Su automobilio priežiūra susijusių paslaugų organizavimas, terminų ir kokybės kontrolė. Klientų aptarnavimas visą parą.

 • Automobilio pristatymas

  Automobilio pristatymas Automobilio paruošimas su įranga pagal kliento pageidavimus ir pristatymas į vietą klientui patogiu laiku.

 • Techniniai aptarnavimai

  Techniniai aptarnavimai Reguliari automobilio techninė priežiūra, pagal gamintojo nustatytą grafiką, kuris garantuoja aukščiausią kokybę ir kaštų kontrolę.

 • Padangų servisas

  Padangų servisas Siūlome sezoninių padangų montavimą, keitimą, balansavimą ir saugojimą ne sezono metu.

 • Padangos

  Padangos Remiantis nustatytu automobilio kilometražu mes pakeisime susidėvėjusias automobilio padangas naujomis.

 • Pakaitinis automobilis

  Pakaitinis automobilis Atitinkamos klasės pakaitinis automobilis laikotarpiu, kuomet vykdomi nuomojamo automobilio priežiūros ar remonto darbai.

Papildomos paslaugos:

 • Remontas

  Įprasto nusidėvėjimo remonto darbai, atsarginių dalių keitimas, patikros, matavimo ir reguliavimo darbai, taip pat garantinis remontas.

 • Individualus aptarnavimas

  Asmeninis SIXT Leasing asistentas, kuris sprendžia visas problemas, nuvaro automobilį į techninę apžiūrą, aptarnavimą, padangų keitimą ar draudimo bendrovę.

Kodėl verta rinktis Autolizingo privatiems „viskas įskaičiuota“ paslaugas?

Naudinga. Vienas paslaugų teikėjas ir viena mėnesio sąskaita už paslaugas. Pasibaigus lizingo sutarčiai klientas gali išsipirkti automobilį už nustatytą likutinę vertę, grąžinti automobilį ir užsisakyti naują arba pratęsti lizingo sutartį.

Patogu. Visus su automobilio priežiūra susijusius klausimus sprendžia SIXT Leasing. Klientui tereikia žinoti vieną telefono numerį.

Saugu. Pagalba visą parą – saugumas, palaikymas ir nuolatinė techninė pagalba automobilių naudotojams.

Kaina apskaičiuojama už automobilio lizingo laikotarpį (nuo 1 iki 5 metų) ir iki atitinkamos ridos (pagal poreikį). Pradinė įmoka (užstatas) – nuo 10% iki 25% automobilio vertės. Kainą sudaro mokėjimas už automobilį, draudimas, techniniai aptarnavimai, remontas, techninė apžiūra, sezoninės padangos, jų keitimas ir saugojimas, pagalba kelyje visą parą, pakaitinis automobilis, klientų aptarnavimas, automobilio pristatymas. Pasiūlymas ruošiamas su teise įvertinti ir patvirtinti kredito riziką Šiaulių banke. Pasiūlymas galioja iki nurodytos datos arba kol automobilis yra sandėlyje. Pasiūlymas yra paremtas esamomis kainomis, palūkanų normomis, išlaidomis, mokesčiais ir įkainiais. Pasikeitus vienai ar daugiau pirmiau nurodytų sąlygų, SIXT Leasing pasilieka teisę pakeisti pasiūlymą atsižvelgiant į faktinę situaciją. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Automobilių nuotraukos yra tik bendro pobūdžio.
Turite klausimų dėl automobilių nuomos, automobilių parko valdymo ar autolizingo privatiems klientams?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas