Autolizingas privatiems klientams

Toyota C-HR automobilio lizingas

Toyota C-HR automobilio lizingas | Sixt Leasing

SIXT Leasing TOYOTA C-HR automobilių veiklos nuoma su visa priežiūra įmonėms

Pasirinkite automobilių veiklos nuomą su visa priežiūra ir visą dėmesį skirkite savo verslui. Mes pasirūpinsime viskuo, kas susiję su jūsų automobiliu.

Skambinkite tel. +370 52461384 arba užpildykite toliau esančią užklausos formą ir mes susisieksime su jumis per vieną darbo dieną!

Viskas, ką turite nurodyti, norėdami gauti labiausiai jūsų verslui tinkamą automobilio veiklos nuomos pasiūlymą, tai:
 • pasirinktas automobilis (konkreti markė ir modelis, automobilio klasė ar specifikacija ir techniniai parametrai); 
 • pageidaujamas automobilio kilometražas per metus; 
 • nuomos periodas (paprastai tai 3–5 metai). 
Siūlome visapusio aptarnavimo garantiją – draudimą (civilinės atsakomybės ir Kasko draudimas), periodinius techniniai aptarnavimus, remontą, sezonines padangas, padangų keitimą, mokesčius ir kitas paslaugas – visa tai įskaičiuota į nustatyto dydžio mėnesio įmoką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti!

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią automobilio veiklos nuomos pasiūlymą per 2 darbo dienas!  
Mėnesio kaina prasideda nuo 273.57 €Į mėnesio įmoką įtraukta:

 • Mokėjimas už automobilį

  Automobilio ilgalaikė nuoma ar veiklos nuoma su fiksuota palūkanų norma.

 • Automobilio pristatymas

  Automobilio paruošimas su įranga pagal įmonės pageidavimus ir pristatymas į vietą klientui patogiu laiku.

 • Techninė apžiūra

  Automobilio techninė apžiūra visą nuomos laikotarpį.

 • Draudimas

  Valdytojo civilinės atsakomybės draudimas, Kasko draudimas, draudiminių atvejų administravimas.

 • Klientų aptarnavimas

  Su automobilio nuoma ir priežiūra susijusių paslaugų organizavimas, terminų ir kokybės kontrolė. Klientų aptarnavimas visą parą.

 • Automobilio grąžinimas

  Automobilio paruošimas grąžinti pardavėjui veiklos nuomos laikotarpio pabaigoje.

 • Pagalba kelyje visą parą

  Techninė pagalba ir automobilio transportavimo paslauga visose Baltijos šalyse, taip pat kitose šalyse 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Papildomos paslaugos:

 • Remontas

  Įprasto nusidėvėjimo remonto darbai, atsarginių dalių keitimas, patikros, matavimo ir reguliavimo darbai, taip pat garantinis remontas.

 • Mokėjimas už automobilį

  Automobilio ilgalaikė nuoma ar veiklos nuoma su fiksuota palūkanų norma.

 • Degalų kortelės

  „Circle K“, „Neste“ ir „FUNN“ mokėjimo kortelės su nuolaidomis degalams, automobilių prekėms, automobilių plovimui ir kitoms paslaugoms.

 • GPS stebėjimas

  GPS automobilio stebėjimo sistema, leidžianti kontroliuoti automobilio vietą, kontroliuoti maršrutą realiuoju laiku, kontroliuoti kilometražą, degalų suvartojimą ir sustojimo vietas, taip pat gauti reikalingas ataskaitas.

 • Pakaitinis automobilis

  Atitinkamos klasės pakaitinis automobilis laikotarpiu, kuomet vykdomi nuomojamo automobilio priežiūros ar remonto darbai.

 • Individualus aptarnavimas

  Asmeninis SIXT Leasing asistentas, kuris sprendžia visas problemas, nuvaro automobilį į techninę apžiūrą, aptarnavimą, padangų keitimą ar draudimo bendrovę.

 • Kliento automobilių parko valdymas

  Bendradarbiaujant Baltijos šalių partneriams, užtikrinamas gautų paslaugų kokybės valdymas, duomenų apskaita ir kitos sutartos paslaugos.

 • Tarptautinės paslaugos

  Mobilumas be sienų! Automobilių veiklos nuoma su visa priežiūra ir automobilių parko valdymas Baltijos šalyse ir visoje Europoje.

Kodėl verta rinktis Autolizingo privatiems „viskas įskaičiuota“ paslaugas?

Naudinga. Vienas paslaugų teikėjas ir viena mėnesio sąskaita už paslaugas. Pasibaigus lizingo sutarčiai klientas gali išsipirkti automobilį už nustatytą likutinę vertę, grąžinti automobilį ir užsisakyti naują arba pratęsti lizingo sutartį.

Patogu. Visus su automobilio priežiūra susijusius klausimus sprendžia SIXT Leasing. Klientui tereikia žinoti vieną telefono numerį.

Saugu. Pagalba visą parą – saugumas, palaikymas ir nuolatinė techninė pagalba automobilių naudotojams.

Kaina apskaičiuojama už automobilio lizingo laikotarpį (nuo 1 iki 5 metų) ir iki atitinkamos ridos (pagal poreikį). Pradinė įmoka (užstatas) – nuo 10% iki 25% automobilio vertės. Kainą sudaro mokėjimas už automobilį, draudimas, techniniai aptarnavimai, remontas, techninė apžiūra, sezoninės padangos, jų keitimas ir saugojimas, pagalba kelyje visą parą, pakaitinis automobilis, klientų aptarnavimas, automobilio pristatymas. Pasiūlymas ruošiamas su teise įvertinti ir patvirtinti kredito riziką Šiaulių banke. Pasiūlymas galioja iki nurodytos datos arba kol automobilis yra sandėlyje. Pasiūlymas yra paremtas esamomis kainomis, palūkanų normomis, išlaidomis, mokesčiais ir įkainiais. Pasikeitus vienai ar daugiau pirmiau nurodytų sąlygų, SIXT Leasing pasilieka teisę pakeisti pasiūlymą atsižvelgiant į faktinę situaciją. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Automobilių nuotraukos yra tik bendro pobūdžio.
Turite klausimų dėl automobilių nuomos, automobilių parko valdymo ar autolizingo privatiems klientams?
Skambinkite mums ir sužinokite daugiau!
Užsisakykite naujienlaiškįGaukite SIXT naujienas